Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KabloNet kullanıcılarına müjde..

Mumu

Öne çıkan mesajlar

2Mbit kablo gelsin, ona geçerim hemen...
ADSL öldürüyor insanı, çok yorucu... Kilitlenir, takılır, asılır vesaire... Saçma...[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi...
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşivi...

3000 oyunluk PC oyun arşivi...
İsteyene itinayla kafa ayarı yapılır... Beyin sahibi olmanız tercih sebebi...
Sosyal ağlarda paylaş

128k'lar 256k olacak mı?
Sanırım olmayacak. Peki 256k'nın aylık ücreti nedir destek ücreti ile birlikte. Şu anda 36+1+15=58 veriyorum değer mi 256k'ya geçirmeme acaba onu hesaplamaya çalışıyorum.

256k yeni fiyatı 37 YTL olacakmış. Yani 37+7+15(?)=59 mu acaba. 15 milyon mu destek bedeli 256k'lar için?[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |

[Bu mesaj toggie tarafından 22 Kasım 2005 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"ALLAAAH!" denecek bi haber. Dört gözle bekliyorum; inşallah doğrudur. Bekle beni ex-aşkım pls!?[signature][hline]"I pwned your head with my awp."
"I just pwned your ass noob!"

Murtaza, 10 Kasım 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
saklanbaç oynarken 2 abiyle kömürlüğe girdiğin hikayeyi anlatıcaksan anlatma HasMez..
Ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Private, 22 Kasım 2005 21:41 tarihinde demiş ki:
Kesin olmadan inanmam, adsl buna karşı bişiy yapar bence.
adsl buna karşı nası birşey yapsın
2 side telekom tekelinde değilmi ?

2 ipin ucuda elindeyse daha ne diye oynarki onu çek bunu sal ...[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Birşey yapmazsa saçmalamış olur ki böyle giderse ADSL kotalı olucak full, kablo limitsiz olucak. Eğer böyle birşey olursa saçma da olur. Ucuzlatmazsa adsl yada 256 ları 512 yapmazsa kan kaybeder. Bunlara karşın sanki telekom hedef kitlesi internetle alakası olmayan ama 29 ytl yi görünce alalım dursun mantıklı kotalı kitleyi görüyor ki saçmalık. Hayır onlarda olsun limitsizlerde. Ama limitsizin en düşük fiyatını 99 yaparsa yeni yılda; ki böyle birey duydum 256 lar kaldırılıyormuş yılbaşında. Bu telekomun taktiksel ve yönetimsel yanlışı olur. Kablo fiyatlarının düşmesiyle insanlar böyle bir durumda tabii ki kablo seçecektir. Bunun için adslnin buna karşılık vermesi gerektiğini düşünüyorum.[signature][hline]"Success comes in cans ... not in can'ts"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...